Išvirkščias pasaulis 2

Inside Out 2 (2024)

FILMAS DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI

Kino studijų „Disney“ ir „Pixar“ originalios animacijos „Išvirkščias pasaulis“ tęsinyje pasirodys visiškai naujos emocijos! Laukia didžiuliai pokyčiai!

Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai įsikūrę Riley galvoje pažįsta mergaitę iš vidaus ir išorės, tačiau viskas pasikeičia pasirodžius naujai emocijai: Nerimui.

Penkios emocijos – Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis – kurios jau seniai vykdo sėkmingą operaciją, iš esmės, nežino, kaip jaustis, kai Riley minčių būstinė yra staiga griaunama, kad atsirastų vietos kažkam visiškai netikėtam: naujai emocijai – Nerimui. Ir panašu, kad ji čia atkeliauja net ne viena.

Nuotaikinga animacinė komedija „Išvirkščias pasaulis 2“ – visų pamiltos animacijos tęsinys, kviečia nuotaikingai pažvelgti į tai, kas vyksta mūsų visų protuose paauglystės metu.

Režisavo: Kelsey Mann („Šviesmetis“, „Monstrų universitetas“)

Originalo kalba įgarsina: Amy Poehler, Phyllis Smith, Lewis Black, Tony Hale, Liza Lapira, Maya Hawke

Lietuviškai įgarsina: Ieva Šikšniūtė, Neringa Nekrašiūtė, Sergėjus Ivanovas, Jurga Šeduikytė, Vytautas Rašimas, Lina Žemaitytė, Martyna Gedvilaitė, Dainius Kazlauskas, Laurynas Jurgelis, Kamilė Lebedytė, Jurgis Damaševičius, Inga Šalkauskaitė ir kt.

Trukmė

1h 40 min

Cenzas

V - įvairaus amžiaus žiūrovams

Sukurta

Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija

Walt Disney Studios Motion Pictures

Trukmė: 1h 40 min

Cenzas: V - įvairaus amžiaus žiūrovams

Sukurta: Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija: Walt Disney Studios Motion Pictures

Žanras

Komedija

Nuotykių

Animacija

Žanras: Komedija, Nuotykių, Animacija